OPTIMUM BEAUTY - NATURA • NAUKA • SKUTECZNOŚĆ

Czuwamy nad pięknem – to hasło stało się myślą przewodnią firmy. Od początku istnienia w Optimum Beauty skupiamy się na dostarczaniu Wam skutecznej i bezpiecznej pielęgnacji. Każda marka, którą dziś Wam oferujemy, to starannie dobrane preparaty, na których testowanie poświęciliśmy nieraz wiele miesięcy. W naszej ofercie znajdziecie zarówno kosmetyki pielęgnacyjne, dbające o cerę i ciało, jak i kolorowe, dzięki którym każdego dnia możecie kreować swój wygląd w zgodzie z sobą.

Wybór marek, które Wam oferujemy, jest bardzo przemyślany. Tu nie idziemy na żadne kompromisy. Liczy się dla nas skuteczność, ale też czystość, wysoka jakość składników i ich bezpieczeństwo. Wybieramy tylko te marki, które rzeczywiście dbają o środowisko naturalne i działają w oparciu o ideę zrównoważonego rozwoju. Wejdź do świata optymalnego piękna i znajdź swoje kosmetyki.

COSMEDIX to marka pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. Jej twórcą jest lekarz, Ben Johnson, badacz i wizjoner, który w swoich pracach naukowych  podkreśla znaczenie zdrowia wewnętrznego dla zdrowia skóry. COSMEDIX wyróżnia się na tle innych marek dzięki stosowaniu czystych, botanicznych wyciągów, technologii ciekłych kryształów, ochroną macierzy zewnątrzkomórkowej, korektą chiralną cząsteczek i aktywnymi metodami złuszczania bez podrażnień. To skuteczny mariaż natury i nauki, który nawet w pielęgnacji domowej przynosi efekty, znane dotąd jedynie z gabinetów kosmetologii.

AYUNA narodziła się w Hiszpanii. Matkami jej sukcesu są Isabel Ramos i Begoña Sanjuan, które postanowiły dać światu markę ekologiczną, w pełni naturalną, o skuteczności, jaką dotąd miały jedynie marki ekskluzywne. Markę, której hasło „LESS IS BEAUTY” urzeczywistnia się w każdym produkcie. W kosmetykach AYUNA 100% składników pełni funkcje pielęgnacyjne. Zastosowane tu nowoczesne technologie zwiększają przenikanie, a tym samym skuteczność preparatów. Dzięki wykorzystaniu połączenia skóra-mózg twórczyniom AYUNA udało się wykorzystać osiągnięcia aromakologii i wpłynąć na poprawę nastroju u osób, aplikujących kosmetyki.

PÜR to pełna gama kosmetyków kolorowych, która dodatkowo dba o cery klientów. Choć na początku nie zamierzaliśmy wprowadzać kosmetyków do makijażu, to jednak marce R udało się nas zaskoczyć i przekonać do siebie niemal natychmiast. Producent skutecznie łączy makijaż z pielęgnacją. W kosmetykach kolorowych PÜR znalazły się składniki, które nie tylko wizualnie korygują problemy skóry, ale działają na nią terapeutycznie. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego odbiorcy. Są wegańskie, wolne od talku, alkoholu i innych kontrowersyjnych składników, a opakowania nie zawierają PBA.

BUTTER LONDON to marka, która powstała w Londynie. Założył ją brytyjski przedsiębiorca Sasha Muir, który nawiązał współpracę z pierwszą londyńską manicurzystką, Nonie Creme. Twórcy inspirowali się barwami ulic Londynu. Chcieli przenieść je na paletę kolorów lakierów, tworząc przy tym produkty sprzyjające zdrowiu i środowisku. Dziś ofercie BUTTER LONDON znajduje się pełna gama kosmetyków kolorowych o naturalnych, przyjaznych dla środowiska formułach, w których nie znajdziecie substancji kontrowersyjnych, ani uważanych za szkodliwe. Manicure BUTTER LONDON przyciągnął rzesze zadowolonych klientek, również ze świata show bussinesu i zaczął pojawiać się na czerwonych dywanach.

Magdalena Rychel

Serce i dusza Optimum Beauty. To ona stworzyła firmę i rozwija ją z powodzeniem od 2017 roku. Od samego początku poszukiwała marek, które spełniałyby najwyższe oczekiwania. Od ponad 20 lat jest dyplomowaną wizażystką i specjalistką kosmetologii, dlatego kosmetyki każdej z firm, które dziś znajdują się w portfolio Optimum Beauty, przetestowała osobiście.
Jest wielką fanką zielonej chemii. Wierzy, że najlepsze rozwiązania można osiągnąć wtedy, kiedy natura łączy się z nauką. Pracując z klientami w gabinecie, a potem jako szkoleniowiec i doradca specjalistów beauty doskonale poznała potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i klientów. Wie, że dziś w kosmetyce liczy się nie tylko wysoka skuteczność, ale też pełne bezpieczeństwo i szacunek dla środowiska naturalnego. Dlatego świadomie wybiera partnerów biznesowych, by dać klientom tylko to, co ma najwyższą jakość.
Zawsze wsłuchuje się w potrzeby klientów i do każdego podchodzi indywidualnie. Wspiera w rozwoju zarówno małe gabinety, jak kliniki, czy ośrodki SPA. Obserwuje, wyciąga wnioski i podpowiada najlepsze rozwiązania, dzieląc się swoim wieloletnim doświadczeniem w branży.

Prywatnie interesuje się ciągłym rozwojem osobistym, bo wie, że zrozumienie innych zaczyna się od polubienia i zrozumienia siebie. Uwielbia szum morza i widok gór. W wolnych chwilach fotografuje i relaksuje się robiąc biżuterię z naturalnych kamieni.

POZNAJ ZESPÓŁ OPTIMUM BEAUTY

Marta Zielińska

Kosmetolożka, dyplomowana zielarka, wieloletnia wykładowczyni i instruktorka zawodu, a przede wszystkim autorka tekstów i mentorka początkujących kosmetyczek. Z Optimum Beauty związana od 2021 roku. Dzieli się z Wami swoją wiedzą na naszych blogach. Niczym kosmetyczny detektyw zgłębia tajemnice składników aktywnych i opowiada o nich tak, by stały się zrozumiałe nie tylko dla profesjonalistów. Jest fanką kosmetyki nieinwazyjnej i technik manualnych. Mocno wierzy w to, że na skórze odzwierciedlają się nasze wszystkie emocje, dlatego skuteczna pielęgnacja i dbanie o siebie to nie tylko stosowanie kosmetyków. Prywatnie pasjonatka psychologii społecznej i neuropsychologii, namiętna słuchaczka podcastów true crime. Relaksuje się obserwując ptaki, spacerując po górach i strzelając z łuku tradycyjnego.

Magda Lipowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która po latach pracy w korporacji zmieniła swoje życie zawodowe o 180 stopni. Rozwinęła skrzydła jako kreatorka wizerunku i stylistka ubioru, i zaczęła pomagać kobietom odkrywać ich indywidualne piękno. W Optimum Beauty zajmuje się obsługą klientów, doradza Wam w doborze pielęgnacji, odpowiada na maile i telefony. Dzięki zainteresowaniu analizą kolorystyczną doskonale trafia zwłaszcza w Wasze makijażowe potrzeby. Kocha pracę z ludźmi i kiedy trzeba, nie boi się odradzić złego wyboru. To dlatego od początku wzbudziła Waszą sympatię i zaufanie. Prywatnie mama, która nieustannie rozwija się w różnych obszarach. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, dlatego możecie spotkać ją na górskich trasach lub rowerowych szlakach. Fascynuje ją rozwój osobisty, ceni sobie praktykę uważności i medytację.

Anna Kociołek

Artystyczna dusza, pasjonatka makijażu, pielęgnacji i fotografii, z wykształcenia biolog. Z branżą beauty związana od 2015r. W Optimum Beauty zajmuje się tworzeniem treści do mediów społecznościowych marek PÜR, YENSA oraz Butter London. Odpowiada za scenariusze, nagrywanie i montowanie filmów, projektuje grafiki, tworzy posty i Insta Stories oraz pomaga w wyborze odpowiednich produktów. W makijażu uwielbia minimalistyczny perfekcjonizm, podkreślenie urody, naturalność. Specjalistka od idealnej kreski, jej kosmetyczną obsesją są produkty do makijażu ust oraz perfumy. Prywatnie szczęśliwa żona i mama, domatorka, ceniąca ciszę i chwile ze sobą. W wolnym czasie szkicuje i tworzy biżuterię z naturalnych kamieni.

Paulina i Fryderyk

Założyciele agencji kreatywnej Urodzaje. Zajmują się szeroko rozumianymi działaniami w zakresie tworzenia materiałów wizualnych - począwszy od fotografii, poprzez grafikę, kierownictwo kreatywne, komunikację wizualną, aż po kreację wideo. Motywowani rozpowszechnianiem kultury wizualnej wysokiej jakości, pomagają wydobywać piękno zawarte w ideach firm, z którymi współpracują. Ich przygoda z Optimum Beauty rozpoczęła się w 2022 roku. Oprócz tworzenia treści wizualnych dla marek Ayuna Polska i Cosmedix Polska, zajmują się również prowadzeniem kanałów social media. Na co dzień bacznie przyglądają się dynamicznie zmieniającym sposobom komunikacji i współoddziaływaniu ludzi - zarówno w mediach społecznościowych, jak i w fizycznym świecie - w poszukiwaniu ciekawych, skutecznych i etycznych sposobów promowania. Najlepiej czują się w otoczeniu lasu i tam właśnie spędzają wolne chwilę. Dzielą pasję do gotowania, dobrego jedzenia i odkrywania nowych miejsc.

Alina Bielaszka

Alina to osoba, która wnosi nie tylko profesjonalizm, ale także dobre wibracje wszędzie tam, gdzie się pojawia. Jej niezastąpione doświadczenie w handlu i umiejętności organizacyjne sprawiają, że jest nieocenionym członkiem Optimum Beauty. Na co dzień dba o nasz magazyn. Jest artystyczną duszą, która przywiązuje wagę do detali, by Wasze zamówienia nie tylko dotarły na czas, ale były też estetycznie przygotowane. Prywatnie Alina kocha odpoczynek na łonie natury. Możecie spotkać ją na leśnych ścieżkach z ukochanym psem u boku. W wolnych chwilach zanurza się w książkach lub wycisza, dopieszczając swój ogród.

Product added to compare.