Cosmedix to biotechnologiczna marka z USA, zapewniająca maksymalne rezultaty przy jak najmniejszym podrażnieniu skóry. W portfolio znajdują się produkty dedykowane gabinetom kosmetycznym oraz do pielęgnacji domowej. Opatentowane kompleksy retinolowe i technologia ciekłych kryształów wyróżniają preparaty Cosmedix na tle innych. Mądra eksfoliacja, efektywne składniki botaniczne, wsparcie macierzy komórkowej skóry to główne filary sukcesu marki.

Ayuna to niezwykle sensoryczna, marka oparta o ceremonie i rytuały. Jej filozofię oddaje hasło „less is beauty”. Składniki są ekologiczne, esencjonalne, w pełni czyste i organiczne. Fitopeptydy, plazma bogata w roślinne komórki macierzyste to tylko niektóre z nich. Moc marki pochodzi od holistycznego połączenia epigenetyki, postu dla skóry i nurtu beautifullnes. Tej marki się nie używa, w nią się zanurza wszystkimi zmysłami.

PUR to kosmetyki do makijażu, które nie tylko podkreślają urodę, ale także pielęgnują skórę zapewniając efekt przez wiele godzin. Znajdziesz w nich pigmenty mineralne, olejki i ekstrakty roślinne, witaminy oraz opatentowany Ceretin® Complex. Wszystkie produkty wytwarzane są z przyjaznych skórze składników z dbałością o trwałość i łatwość aplikacji. Dzięki efektywnemu działaniu markę pokochały aktorki, celebrytki i influencerki na całym świecie.

Butter London jest marką inspirowaną klimatem ulic Londynu. Od samego początku jej celem było tworzenie produktów wolnych od kontrowersyjnych substancji bez rezygnowania z koloru, jakości i wydajności. W jej portfolio znajdują się czyste produkty do makijażu twarzy, a także te zdobiące usta, oczy i paznokcie. Dla każdego odcienia skóry, wieku, dla dobrego samopoczucia, zabawy kolorami i fakturami. W myśl hasła - Feel Good Beauty.

Yensa to azjatycko-amerykańska marka luksusowych kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. Jej pomysłodawczynią i twórczynią jest Jennifer Yen, aktorka, mama i przedsiębiorczyni, która długo sama borykała się z problemami skóry, spowodowanymi ciężkim makijażem scenicznym i warunkami pracy. Zainspirowana azjatyckimi rytuałami piękna i naukową wiedzą o superfoods postanowiła połączyć te dwie dziedziny, tworząc kosmetyki, które jednocześnie upiększają i pielęgnują skórę, umożliwiając jej szybki powrót do równowagi. Każdy produkt jest nasycony ośmioma mieszankami superfoods, bo 8 w kulturze chińskiej symbolizuje dobrobyt, szczęście i nieograniczone możliwości.