category
Filtruj według
Cena
Marka
Filtruj

Aktywne filtry

Peelingi do rąk

Dłonie to jedna z najbardziej eksploatowanych części naszego ciała, narażone na różnego rodzaju uszkodzenia, wysuszenie czy zniszczenie naskórka. Peeling do dłoni jest ważnym domowym zabiegiem, który pomaga utrzymać skórę rąk w doskonałym stanie.

Peelingi do rąk - krok pierwszy do zadbanej skóry dłoni

Peeling dla dłoni to nie tylko kosmetyczny rytuał, ale przede wszystkim działanie mające na celu zregenerowanie, ożywienie i nawilżenie skóry naszych dłoni. Regularne wykonanie peelingu pozwala na usunięcie martwego naskórka, ułatwia wchłanianie innych kosmetyków, takich jak kremy czy maski, a co za tym idzie, wzmacnia ich działanie.

Nasze peelingi do rąk zawierają wyselekcjonowane składniki, które gwarantują skuteczne, a zarazem delikatne działanie. Regularne stosowanie peelingu do rąk poprawia wygląd skóry, a także zwiększa jej elastyczność i sprężystość. Włącz peeling do swojej rutyny pielęgnacyjnej aby kompleksowo zadbać o skórę dłoni.

Jak stosować peeling do dłoni?

Peeling do rąk to zabieg, który najlepiej wykonywać raz w tygodniu. Nałożyć go należy na umyte, lekko osuszone dłonie, a następnie masować delikatnie przez kilka minut. Następnie należy spłukać peeling ciepłą wodą i nałożyć na skórę odżywczy krem do rąk. Pamiętaj, że skóra po peelingu jest szczególnie podatna na działanie innych kosmetyków, dlatego warto wykorzystać ten moment na nałożenie kremu, czy maski do rąk.